فام‌نیوز- علی ابراهیمی، نماینده مردم شازند در مجلس، رد صلاحیت‌های مجلس یازدهم را به طراحی و مهندسی انتخابات مرتبط ندانست و گفت: ادعای بعضی‌ها را درباره این موضوع قبول ندارم و به نظرم در این دوره انتخابات به جای اینکه روی موضوعات سیاسی متمرکز شوند، بر موارد مالی و ابهامات اقتصادی تاکید کرده‌اند.
علی ابراهیمی، نماینده اصلاح‌طلب مردم شازند در مجلس، در گفت‌وگو با اعتمادآنلاین، درباره برخورد سلیقه‌ای شورای نگهبان طی بررسی صلاحیت نامزدهای انتخاباتی در ۲ جریان اصلاح‌طلب و اصولگرا برای مجلس یازدهم گفت: هنوز به این نتیجه نرسیده‌ام که رد صلاحیت‌ها به طراحی و مهندسی انتخابات ربط دارد. ادعای بعضی‌ها را در این باره قبول ندارم و به نظرم این موضوع بعید است.
عضو فراکسیون امید مجلس ادامه داد: به نظرم در این دوره انتخابات به جای اینکه روی موضوعات سیاسی تاکید و تمرکز کنند، بر موضوعات مالی و ابهامات اقتصادی تاکید کرده‌اند.
نماینده اصلاح‌طلب مردم شازند در پاسخ به مواردی که درباره قالیباف، شهردار اسبق تهران و نامزد انتخابات دور یازدهم مجلس مطرح است توضیح داد: حتی اگر حضور آقای قالیباف در مجلس یازدهم به خاطر رسیدن به کرسی ریاست مجلس و استفاده از آن به عنوان سکوی پرتاب ریاست جمهوری باشد، نمی‌توانم آن را به رد صلاحیت‌های فعلی نامزدهای اصلاح‌طلب ربط دهم.
عضو فراکسیون امید مجلس تصریح کرد: گروه‌های سیاسی از جمله اصلاح‌طلبان و فراکسیون امید مجلس آن‌طور که باید به اهدافش نرسیده و اقبال مردمی به آن ضعیف‌تر شده است. بنابراین زمانی که جناح‌های سیاسی اعم از اصلاح‌طلب و اصولگرا اقبال‌شان در جامعه از دست می‌رود، جریانات سیاسی جدید خلق می‌شوند.
نماینده اصلاح‌طلب مردم شازند در مجلس پیش‌بینی کرد: با توجه به وضعیت موجود، تعداد افرادی که از جریانات سیاسی جدید به مجلس راه می‌یابند قطعاً کم نخواهند بود.