فام‌نیوز- سخنگوی فراکسیون امید مجلس با تاکید بر اینکه نمایندگان مجلس نمی‌توانند نسبت به خواست جامعه بی‌تفاوت باشند، گفت که در صورت لزوم طرح الزام وزارت ورزش به مناسب‌سازی اماکن ورزشی و حضور بانوان در استادیوم‌ها در مجلس پیگیری خواهد شد.
فاطمه سعیدی در گفت‌وگو با «فام نیوز» در مورد حضور زنان در ورزشگاه‌ها گفت: در صورتی که دولت نسبت به انجام وظایف قانونی خود تعلل ورزد و یا از وعده‌هایی که با آن از مردم رای گرفته عدول کند ما نمی‌توانیم نسبت به خواست جامعه بی‌تفاوت باشیم.
سخنگوی فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: البته ما معتقدیم همه چیز را باید از مسیر قانونی دنبال کرد؛ اگر قانون مناسب وجود ندارد آن را وضع می‌کنیم و اگر قانونی هست همه برای اجرای درستش متحد می‌شویم.
وی تاکید کرد: ما موظفیم به خواست معقول و منطقی مردم عمل کنیم، مردم به ما رای داده‌اند تا مطالباتشان را پیگیری کنیم. اینکه مطالبه‌ای در اولویت باشد یا نباشد، نافی وظیفه ما در قبال موکلین‌مان نیست.
سعیدی اضافه کرد: نمی‌شود بگوییم چون نیاز اصلی جوانان اشتغال است پس به سایر خواست‌های اجتماعی، فرهنگی و … آنها نباید رسیدگی کرد.
نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی خاطر نشان کرد: طرح الزام وزارت ورزش به مناسب‌سازی اماکن ورزشی و حضور بانوان در استادیوم‌ها می‌تواند یک بستر قانونی و سهل‌الوصول جهت دستیابی به یک مطالبه جمعی باشد که در صورت نیاز پس از مشورت با سایر همکارانم در مجلس آن را پیش می‌بریم.