فام‌نیوز- یک عضو فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی با اشاره به حمایت اصلاح‌طلبان از روحانی در انتخابات ریاست جمهوری دو دوره اخیر، گفت: آقای روحانی یادش رفته است که اصلاح طلبان در انتخابات برای وی از آبرو و حیثیت‌شان مایه گذاشتند.

محمد کاظمی در گفت‌وگو با «فام‌نیوز» در مورد عملکرد دولت دوازدهم گفت: دولت آقای روحانی دولت بدشانسی است؛ رئیس جمهور شدن ترامپ یکی از بدشانسی‌هایش بود و خروج‌ از برجام هم از دیگر بدشانسی‌های دولت بود.

این عضو فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: دولت خودش مشکلاتی داشت؛ در بخشی از دولت مدیریت‌ها ضعیف بود و هنوز هم ضعیف است اما موضوع تحریم‌ها همه چیز را تحت‌الشعاع قرار داد و این مشکلات را دوچندان کرد.

وی ادامه داد: دولت بایستی فعال‌تر عمل کند و وزرایی که نمی‌توانند وزیر دوره تحریم و برنامه‌ریز باشند و توان بیش‌تری بگذارند را تعویض کند یا با معاونین قوی اینها را هندل کند، اگر هم واقعا وزیری نمی‌تواند و توانایی کار ندارد شرایط را درک کند و اجازه دهد که دولت تصمیم‌گیری کند.

نماینده مردم ملایر در مجلس شورای اسلامی در مورد تعامل دولت با اصلاح طلبان و فراکسیون امید گفت: آقای روحانی یادش رفته است که در انتخابات اصلاح طلبان از آبرو و حیثیت خودشان برای وی مایه گذاشتند، بنده به عنوان یک نیروی اصلاح‌طلب تمام توانم را در حوزه انتخابیه‌ام برای جذب آرا به سمت آقای روحانی به کار گرفتم .

وی خاطر نشان کرد: جمع اصلاح‌طلبان تلاش زیادی برای دولت آقای روحانی انجام داد اما دولت این تلاش را ندید و رغبتی نشان نداد که مطالبات این بخش را مورد حمایت قرار دهد. البته این انتقادات به معنای این نیست که ما می‌خواهیم پشت دولت را خالی کنیم بلکه معتقدیم شرایط فعلی شرایط همدلی و همراهی است.