فام‌نیوز- یک عضو فراکسیون امید محلس برخی پیش‌بینی‌ها در مورد اینکه قاطبه مجلس آینده اصولگرا خواهند بود را بلوف سیاسی عنوان کرد و گفت: اصلاح‌طلبان باید شجاعانه وارد میدان شوند و از دستاوردهایشان دفاع کنند.
حجت الاسلام احمد مازنی در گفت‌وگو‌ با «فام‌نیوز» در مورد سخنان محمدرضا باهنر مبنی بر اینکه قاطبه نمایندگان مجلس آینده اصولگرا خواهند بود، گفت: آقای باهنر فردی خوش فکر و باهوش هستند و همواره پیش‌بینی‌هایی در مورد انتخابات داشته‌اند اما نمی‌شود لزوما چنین پیش‌بینی‌هایی را در مورد انتخابات مجلس یازدهم واقع‌بینانه ارزیابی کرد، این سخنان بیشتر می‌تواند بلوف تبلیغاتی باشد.
این عضو فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: آقای باهنر مشابه این پیش‌بینی را برای مجلس دهم نیز داشتند و گفته بودند که مجلس دهم قطعا مجلس اصولگرا خواهد بود. این پیش‌بینی‌ها بیش‌تر بلوف سیاسی است.
وی در مورد احتمال موفقیت اصلاح طلبان در انتخابات مجلس آینده، گفت: اصلاح طلبان به شرطی که خودشان شجاعانه وارد میدان شوند و از عملکرد و دستاوردهای خودشان دفاع کنند و از لاک انفعال خارج شوند در انتخابات آینده موفق خواهند بود.
وی تصریح کرد: اصلاح طلبان به جای اینکه سر اصل انتخابات، دستاوردهای فراکسیون امید و انتخابات‌های گذشته تشکیک و تردید کنند باید به بیان دستاوردهای مثبت فراکسیون امید و خدمات ارائه شده از سوی اصلاح طلبان بپردازند.
نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی گفت: فراکسیون امید بیش از سه سال تلاش کرده است و نمایندگان چه به صورت فردی و چه در قالب فعالیت فراکسیونی فعالیت‌های مثبت و ارزنده‌ای داشتند که این عملکرد و فعالیت‌ها منعکس نمی‌شود که لازم است سکوت حاکم بر این فراکسیون و بزرگان اصلاح طلب بشکند.
وی ادامه داد: بدنه اصلاح‌طلبی باید با تهاجم وارد عرصه انتخابات شوند، از دستاوردهای خودشان دفاع کنند و مراقب باشند و بدانند اگر اصلاح‌طلبان فعالانه وارد میدان نشوند کشور به دست اصولگراها نخواهد افتاد بلکه به دست لمپن‌هایی می‌افتد که نه اصولگرا هستند و نه اصلاح طلب.