فام نیوز – در پی انتشار برخی اخبار  در رسانه های غیر رسمی درباره نظر فراکسیون امید راجع به برخی از وزرای پیشنهادی، دبیرخانه فراکسیون با انتشار اطلاعیه ای، اخبار منتشر را تکذیب کرد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فراکسیون امید مجلس، متن اطلاعیه به این شرح است:

 

در روزهای اخیر و همزمان با آغاز به کار کمیته های تخصصی فراکسیون امید برای ارزیابی وزرای پیشنهادی دولت دوازدهم، متاسفانه شاهد برخی بی اخلاقی ها در فضای مجازی هستیم.

در شرایطی که هنوز جلسات فراکسیون امید با وزرای پیشنهادی و بررسی سوابق و برنامه های آنها در ابتدای راه است، انتشار اخباری مبنی بر دیدار جمعی از نمایندگان فراکسیون امید با برخی از وزرا و ارائه درخواست‌هایی نظیر انصراف از حضور و … نمونه هایی تاسف برانگیز از تلاش برای به حاشیه بردن کار فشرده و کارشناسی کمیته های دوازده گانه ای است که در فراکسیون امید برای حصول منصفانه ترین نتیجه و رسیدن به دقیق ترین تصمیم درباره وزرای پیشنهادی تشکیل شده و به فعالیت شبانه روزی مشغول هستند.

لذا پیرو درج و انتشار این اخبار کذب، لازم می دانیم بار دیگر تاکید کنیم که برنامه بررسی وزرا در فراکسیون امید، طبق برنامه ای که از طریق پایگاه اطلاع رسانی فراکسیون اعلام شده از روز شنبه تاا چهارشنبه هفته پیش رو، به صورت تمام وقت و فشرده پیگیری و جمع بندی و نظر نهایی فراکسیون درباره تک تک وزرای پیشنهادی در پایان کار روز چهارشنبه مشخص خواهد شد.

همچنین هرگونه اطلاع رسانی درباره تصمیمات، اقدامات، مواضع و نظرات فراکسیون در این باره تنها از مجاری رسمی شامل رئیس، سخنگو و پایگاه رسمی اطلاع رسانی فراکسیون معتبر بوده و انتساب سایر اخبار به این فراکسیون فاقد وجاهت خواهد بود.

دبیرخانه فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی