فام‌نیوز: نماینده مردم ملایر گفت که باید تمامی اصلاح‌طلبانی که آمادگی خدمت دارند در انتخابات ثبت‌نام کنند. محمد کاظمی در گفت‌وگو‌ با «فام‌نیوز» در مورد ضرورت حضور اصلاح‌طلبان در انتخابات مجلس یازدهم گفت: «ما باید این اصل دموکراسی را با آزمون و خطا پیش ببریم، این یک امر الزامی است و راه این مسیر هم از مجلس می‌گذرد. اصلاح طلبان باید با حضور گسترده اعلام آمادگی کنند که حاضرند در مسیر اصلاحات پیش بروند».
این عضو فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: «به هر حال اصلاح‌طلبان انقلاب، نظام، قانون اساسی و کشور را قبول دارند و انگیزه خدمت دارند و یکی از مسیرهای خدمت حضور در مجلس شورای اسلامی است».
وی ادامه داد: «اینکه برخی همه چیز را سیاه می‌ببینند درست نیست، شاید مجلس و فراکسیون امید ضعف‌هایی داشته‌اند اما در مجموع عملکرد مثبتی داشته‌اند و باید تمامی اصلاح‌طلبانی که آمادگی خدمت دارند در انتخابات ثبت‌نام کنند».
نماینده مردم ملایر در مجلس شورای اسلامی با اشاره به برخی سخنان مبنی بر اینکه به دلیل احتمال رد صلاحیت گسترده اصلاح‌طلبان بهتر است که آنها ثبت‌نام نکنند، گفت: «ما تکلیف‌مان را انجام می‌دهیم اگر شورای نگهبان رد صلاحیت کند این تکلیف از دوش ما برداشته می‌شود و هیچ مسئولیتی متوجه ما نیست. خود بنده قبل از ثبت نام با آقای عارف و بزرگان اصلاح‌طلب دیدار داشتم و همه تاکید داشتند که بایستی ثبت‌نام کنیم».
وی خاطر نشان کرد: «انگیزه اصلی بنده برای ثبت‌نام این بود در شرایط سخت کشور که مشکلات اقتصادی گریبان‌گیر کشور است در کنار مردم باشم که در حد توانم و اختیارم قدم‌هایی را برای مردم بردارم».