فام‌نیوز- نماینده مردم سلماس در مجلس گفت: افزایش سرسام آور قیمت ها اجازه جهش تولید را نمی دهد، جهش تولید زمانی رخ می دهد که چرخ مالی در بین عموم مردم به حرکت درآید.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، شهروز برزگر کلشانی در نشست علنی امروز (دوشنبه، ۲۹ اردیبهشت ماه) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی، گفت: افزایش سرسام آور قیمت ها، اجازه جهش تولید را نمی دهد، جهش تولید زمانی رخ می دهد که چرخش مالی در بین عموم مردم و نیازهای اساسی مردم به حرکت درآید، گرانی عامل عمده تورم، بیکاری، رکود و اخراج نیروهایی است که امنیت شغلی مناسبی ندارند.

نماینده مردم سلماس در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه دولت در زمان باقیمانده وضعیت جوانان را دریابد و از پتانسیل آن ها استفاده کند، ادامه داد: در چند روز اخیر قیمت نهاده های دامی و انواع سموم کشاورزی و باغی دو برابر شده، از وزارت جهاد کشاورزی می خواهم سریعا به این موضوع رسیدگی کند و اجازه ندهد کشاورزان و باغداران در زمان باقیمانده دولت از بین بروند.

این نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی در پایان خاطرنشان کرد: از زحمات آقای دکتر رحمانی نهایت سپاس فراوان را دارم و از دوستان و همشهریان حلالیت می طلبم.