انماینده مردم کاشمر در مجلس شورای اسلامی با بیان این که سفره معیشت مردم کوچک شده است واین موضوع منجر به مشکلاتی خواهد شد، تاکید کرد: آقای روحانی کابینه خود را مطابق با شرایط جنگ اقتصادی ترمیم کنید.

به گزارش ایسنا، بهروز بنیادی در تذکر شفاهی در جلسه علنی نوبت صبح امروز مجلس ضمن تبریک حلول ماه رمضان گفت: آقای رئیس جمهور قریب به یک سال است که آمریکا از برجام خارج شده است و متأسفانه سایر اعضای برجام یعنی اروپا، روسیه و چین به تعهدات خود عمل نمی‌کنند و برجام عملاً خاتمه یافته است. اصرار بر ماندن دشمن را جری‌تر می‌کند در این خصوص تدبیری بیندیشید.

وی افزود: سفره معیشت مردم آنقدر کوچک شده که بنیاد خانواده، فرهنگ و سیاست کشور با خطر جدی مواجه است بازار رها شده است. آقای رئیس جمهور کابینه خود را مطابق با شرایط جنگ اقتصادی ترمیم کنید.

نماینده مردم کاشمر در مجلس شورای اسلامی در تذکری به وزرای راه و فرهنگ گفت: آقای اسلامی سیل اخیر آسیب زیادی به زیرساختهای جاده‌ای روستایی حوزه انتخابیه وارد کرده است. آقای وزیر فرهنگ و ارشاد قیمت کاغذ در جهان نهایتاً کیلویی یک دلار است در حالی که این قیمت در کشور ما بالای ۳۰ هزار تومان عنوان شده است. این موضوع آسیب جدی به حوزه نشر و کتاب وارد کرده است تدبیری بیندیشید در خلیل آباد مردم منتظر تجهیزات سینمایی هستند.