فام‌نیوز- یک عضو فراکسیون امید مجلس با تاکید بر اینکه نیاز به افرادی جسور و عالم برای تصدی وزارتخانه‌ها داریم گفت: انتظار این بود که رییس جمهور برای معرفی وزرا با فراکسیون امید مشورت می‌کردند.

محمد بیرانوندی در گفت‌وگو با «فام‌نیوز» در مورد وزرای پیشنهادی رییس جمهور برای چهار وزارتخانه گفت: ما از آقای شریعتمداری شناخت کافی داریم، وزارت رفاه وزارتخانه گسترده‌ای است که نیاز به فردی با تجربه دارد، با توجه به سابقه و تجربه آقای شریعتمداری قطعا وی گزینه مناسبی برای این وزارتخانه عریض و طویل خواهد بود.

این عضو فراکسیون امید مجلس اظهار داشت: شناخت عمیقی از آقای رحمانی به عنوان گزینه پیشنهادی وزارت صنعت ندارم و فقط سوابق مجلس وی را می‌شناسم، از آقای اسلامی و دژپسند نیز شناخت کافی نداریم و باید برنامه‌های آنها را ببینیم و بعد تصمیم گیری کنیم.

وی تاکید کرد: فراکسیون امید هزینه زیادی را بابت حمایت از دولت داده است و انتظار این بود که رییس جمهور در انتخاب و معرفی وزرا با این فراکسیون مشورت و رایزنی‌هایی داشته باشند که متاسفانه این اتفاق تاکنون نیفتاده است.

بیرانوندی خاطر نشان کرد: شرایط سخت و سنگین مملکت شرایط عادی نیست که هر فردی را برای تصدی وزارتخانه‌های کلیدی و اقتصادی معرفی کنند و قطعا ما در این شرایط نیاز به افرادی جسور، عالم و پای کار داریم، افرادی قوی‌تر از این افراد برای وزارتخانه‌های مورد نظر بودند که رییس جمهور می‌توانست از تخصص و توانایی آنها بهره‌مند شود.