فام‌نیوز- یک عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور گفت: دولت باید به طور مداوم با طیف‌های مختلف سیاسی در تعامل باشد در این تعاملات باید به راه حل‌های عملی برای برون رفت از مشکلات کشور پرداخته شود.

شهاب‌الدین بی‌مقدار در گفت‌وگو با ایسنا، با اشاره به دیدار اخیر رئیس جمهور با طیفی از اصلاح‌طلبان و ضرورت گسترش این دیدارها بیان کرد: این دیدار بسیار مثبت است. از نظر من اگر این ملاقات‌ها و تعاملات با گروههای اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی نیز برقرار شود نتایج مثبتی خواهیم گرفت. امروز کشور ما بیش از هر چیزی به وحدت و همدلی نیاز دارد.

وی در ادامه با بیان اینکه طیفی از اصلاح طلبان که با آقای رئیس جمهور دیدار داشتند از جلسه راضی بودند، تصریح کرد: مسلما هر کشوری که بخواهد پایدار باشد باید به مردم تکیه کند. هر چقدر مردم یک کشور منسجم‌تر باشند آن کشور در توسعه و امنیت و رویارویی با مسائل موفق‌تر خواهد بود.

نماینده مردم تبریز در مجلس بیان کرد: این جلسات و تعاملات باید ضمن گسترش با همه‌ی طیف‌ها و حوزه‌ها به طور پیوسته برقرار شود.

بی‌مقدار در پایان گفت: این جلسات باعث می‌شود تا رئیس جمهور در جریان مشکلات قرار بگیرد و از همه مهمتر راه حلی عملی برای برون رفت از مشکلات به دست آید. متاسفانه امروز در کشور ما همه صرفا مشکلات را مطرح می‌کنند و کسی به دنبال راه حل نیست. در حالی که در این جلسات باید به راه حل‌های عملی پرداخته شود.