فام‌نیوز- نایب رییس فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی با اشاره به حادثه تروریستی چهارشنبه شب در جاده زاهدان-خاش گفت: جا دارد سران کشورهایی که به بهانه مبارزه با تروریسم و برقراری صلح و امنیت در اجلاس ورشو گرد آمده‌اند این حادثه را محکوم و صف خود را از مسببان اصلی این‌گونه حرکت‌های کور و آمران و عاملان کشتار مردم جدا کنند.
محمدرضا تابش در گفت‌وگو با ایسنا، گفت: حرکت بزدلانه تروریست‌های تکفیری به نوعی انتقام از ملت شریف ایران و خصوصا مرزداران غیور سیستانی و بلوچستانی بود که در راهپیمایی ۲۲بهمن با حضور گسترده خود وحدت ملت-حاکمیت را در دفاع از ارزشهای والای انقلاب اسلامی متجلی ساختند و به دشمنان و بدخواهان این انقلاب و در راس آنها آمریکا و رژیم صهیونیستی و دنباله‌روهای زبون آنها در منطقه که از آبشخور آنها ترور و تحریم و توطئه بر علیه ملت غیور ایران شکل می‌گیرد پیام دادند که «همه ایران متحد در مقابل توطئه‌های آنان خواهند ایستاد و از اقتدار و عزت میهن تمام قد، دفاع خواهند کرد».
این نماینده مجلس تاکید کرد: حادثه تروریستی اخیر بار دیگر عمق کینه دشمن را نسبت به سپاه پر افتخار پاسداران انقلاب اسلامی و مرزداران غیور این سرزمین نشان داد.
وی همچنین یادآور شد: اکنون که تروریست‌های جنایتکار بار دیگر مردم ‌مظلوم ایران اسلامی را که در صف مقدم مبارزه با تروریسم قرار دارند، نشانه رفته‌اند جا دارد سران کشورهایی که به بهانه مبارزه با تروریسم و برقراری صلح و امنیت در اجلاس ورشو گرد آمده‌اند این حادثه را محکوم و صف خود را از مسببان اصلی این‌گونه حرکت‌های کور و آمران و عاملان کشتار مردم که تدارک این کنفرانس را دیده‌اند و با تامین مالی و تدارکاتی آن در پی اجرای توطئه‌ای جدید علیه ایران اسلامی هستند، جدا کنند.
تابش همچنین گفت که در تماس تلفنی با تنی چند از نمایندگان مردم سیستان و بلوچستان با محکومیت حادثه تروریستی امروز در آن استان، مراتب تسلیت و ابراز همدردی خود و مردم استان یزد با خانواده‌های داغدار را اعلام کرده است.
نماینده مردم اردکان در مجلس در پایان اضافه کرد: روح شهدای والامقام این حادثه با اولیا و معصومین محشور و عزت و عظمت ملت پرافتخار و کشور عزیزمان روز افزون باد.