فام‌نیوز- نماینده مردم اردکان در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه مردم مقدراتشان را به دست ما سپرده اند، گفت: باید از امنیت، آرامش و پیشرفت کشور و تحقق آمال مردم دفاع کرده و کشور را در مسیر توسعه و ترقی قرار دهیم، با مردم شفاف باشیم و به آنها دروغ نگوییم.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، محمدرضا تابش در نشست علنی امروز (یکشنبه ۲۲ دی ماه) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی گفت: آنچه طی دو هفته پیش بر کشور گذشت در عین تلخی، موجب ایجاد فرصت هایی شد که ایران عزیز و جامعه را تا حد زیادی از آسیب پذیری حفظ کرد.

نماینده مردم اردکان در مجلس شورای اسلامی افزود: به دنبال شهادت سردار سلیمانی و واکنش جامعه به شهادت این سردار ملی، تفرقه ها و ناامیدی را ترمیم کرد. از مردم، رهبری معظم انقلاب، نهادها و جریان های مختلف سیاسی که در ترمیم این وضعیت و احیای این همبستگی و اقتدار ملی نقش اصلی داشتند، سپاسگزارم.

وی ضمن تشکر از واکنش مقتدرانه سپاه به ترور سردار سپهبد شهید قاسم سلیمانی که غرور ملی را احیا کرد، ادامه داد: حوادثی که پس از شهادت سردار سلیمانی مانند جان باختن مردم کرمان در مراسم تشییع پیکر این سردار، ریزش تونل در مسیر بم به جیرفت، سقوط اتوبوس و هواپیمای اوکراینی به دلیل شلیک موشک، فرصت همبستگی را فرو ریخت و ناامیدی و بی اعتمادی را جلوه گر کرده و نگرانی نسبت به آینده را تشدید کرد.

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: منشأ همه این موضوعات بی اعتمادی به مردم است، باید اقداماتی شود تا اعتماد به جامعه بازگردد، عدم شفافیت را چاره جویی کنید و کارآمدی حاکمیت در عمل منجر به افزایش اعتماد، ایمان و امید به آینده شود.

وی با بیان اینکه عدم توجه به تغییر رویکردها نتیجه ای جز افزودن بحران ها، یأس و ناامیدی نخواهد داشت، اضافه کرد: مردم مقدراتشان را به دست ما سپرده اند، همچنین گاز، نفت و درآمدشان را. باید از امنیت، آرامش و پیشرفت کشور و تحقق آمال مردم دفاع کرده و کشور را در مسیر توسعه و ترقی قرار دهیم، با مردم شفاف باشیم و به آنها دروغ نگوییم.