فام‌نیوز- نماینده مردم اردکان سالروز پیروزی غرورآفرین انقلاب را به ملت شریف ایران تبریک گفت و نزول باران رحمت الهی در این یوم الله را به مثابه نوید گشایش در مشکلات و رفع تنگناهای فراروی مردم و عبور شرافتمندانه از تحریم ها دانست و گفت: بی شک در سایه مقاومت و وحدت مردم سختی ها را پشت سر خواهیم گذاشت.

به گزارش ایسنا، محمدرضا تابش با شرکت در مراسم راهپیمایی ۲۲ بهمن اردکان، عنوان کرد: حضور گسترده مردم در راهپیمایی علیرغم تنگناهای معیشتی و مشکلات، نشانه ای از پیوند ناگسستنی مردم با ارزش های  انقلاب و امام و شهدا و مقام معظم رهبری است و البته وظیفه مسئولان را در قبال پایمردی مقاومت و همراهی مردم سنگین تر از گذشته می کند.

نماینده مردم اردکان ابراز امیدواری کرد: در بلوغ چهل سالگی انقلاب که دوران عقلانیت و کمال است با بازاندیشی در شعارها و عملکردها و دستاوردها، نقاط قوت ها پررنگ تر و کژی ها و کاستی ها ترمیم گردد.

تابش با اشاره به فراخوان ترامپ درچند ماه قبل برای ساماندهی ائتلافی علیه ایران شبیه آنچه برای مقابله با داعش صورت گرفت و متعاقب آن تمهیدات مقدمات برای برگزاری کنفرانسی در ۲۵ بهمن در ورشو پایتخت لهستان گفت: اقدامات صورت گرفته در کشور و فعالیت های دیپلماتیک موثر دولت در خنثی سازی بخشی از این توطئه موثر افتاد و ان‌شاءالله حضور چشمگیر امروز مردم نیز تیر پایانی بر انجام این توطئه خواهد داشت.

نماینده مردم اردکان گفت: در سایه تلاش اقدامات انجام گرفته و تفاهم متحدان ایران، نام اجلاس از ائتلاف علیه ایران به اجلاس صلح و امنیت خاورمیانه تغییر یافت و سطح شرکت کنندگان نیز تقلیل یافته است و رویای امثال جان بولتن نیز که ادعا می‌کردند فشارهای وارده ایران باعث خواهد شد جشن چهلم انقلاب برگزار نشود، بر باد رفت.