سخنگوی‌ فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی با اشاره به تشکیل جلسه فوق‌العاده کمیته بحران فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی گفت: در این جلسه مقرر شد که وزرای کشور، نیرو، راه و جهادکشاورزی جهت ارائه گزارش در فراکسیون امید حضور یابند.

فاطمه سعیدی در گفت‌وگو با «فام‌نیوز»با اشاره به جلسه فوق العاده کمیته بحران فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی، گفت: در این جلسه که ظهر امروز و به ریاست آقای عارف تشکیل شد، نمایندگان عضو فراکسیون که حوزه‌های انتخابیه‌شان درگیر بحران سیل شده بود ‌و اعضای فراکسیون که از مناطق سیل‌زده بازدیدی داشتند گزارشی ارائه دادند.

سخنگوی فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: از جمله مسائلی که نمایندگان در این جلسه طرح کردند، سنگینی بحران، لزوم پیگیری برای جبران خسارت و توجه بر امر پیشگیری و مدیریت واحد و مقتدر در این گونه حوادث بود.

وی ادامه داد: آقای عارف ضمن تشکر از نمایندگان بر این مسئله تاکید کردند که این گزارش‌ها در فراکسیون مورد پیگیری قرار گیرد و هفته آینده در جلسه‌ای با حضور مجمع عمومی فراکسیون برای بررسی بحران سیل تشکیل شود.

سعیدی بیان کرد: همچنین مقرر شد که از وزرای کشور، نیرو، راه و شهرسازی و جهاد کشاورزی برای ارائه گزارش در فراکسیون دعوت شود تا نمایندگان هم دغدغه‌ها و مشکلات مناطق درگیر سیل را با وزرای مربوطه مطرح و وزرا را مامور به رسیدگی به این مشکلات کنند.