فام‌نیوز- یک عضو فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه حضور اصلاح‌طلبان در انتخابات مجلس یازدهم یک ضرورت است، گفت: اصلاح‌طلبان در رابطه با مسائل کشور حساس هستند و یکی از راه‌های فعالیت سیاسی‌شان هم حضور در انتخابات است.
داوود محمدی در گفت‌وگو با «فام‌نیوز» در مورد لزوم حضور اصلاح‌طلبان در انتخابات مجلس یازدهم، گفت: اصلاح‌طلبان گروه و جریان سیاسی معتقد به نظام، کشور و انقلاب هستند و حضور آنها در انتخابات مجلس آینده لازم و ضروری است تا بتوانند برنامه‌هایی را که دارند در کشور پیاده کنند.
این عضو فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه حضور گسترده اصلاح‌طلبان برای ثبت‌نام در انتخابات مجلس یازدهم کاملا جدی است، اظهار داشت: در حال حاضر افراد زیادی از جریان اصلاح‌طلبی در انتخابات مجلس آینده ثبت‌نام کرده‌اند و در روزهای آینده نیز قطعا افراد بیشتر و شاخصی از این جریان در انتخابات ثبت‌نام می‌کنند.
وی با تاکید بر اینکه اصلاح‌طلبان برای تهران و شهرهای مختلف لیست خواهند داد، گفت: اصلاح‌طلبان در رابطه با مسائل کشور حساس هستند و یکی از راه‌های فعالیت سیاسی‌شان حضور در انتخابات است و این حضور در انتخابات پیش رو قطعا پررنگ خواهد بود.
محمدی با اشاره به شرایط اقتصادی کشور خاطرنشان کرد: باید راه‌های برون رفت از مشکلات فعلی اقتصادی در مجلس آینده مورد توجه قرار گیرد و مجلس یازدهم به صورت جدی برای حل مشکلات فعلی وارد عرصه عمل شود.
نماینده مردم تهران در مورد انتقاداتی که به عملکرد مجلس دهم مطرح می‌شود، گفت: مجلس دهم در حد توانش با توجه به شرایط کشور کار کرد و موفق هم بود، درست است انتقاداتی به عملکرد مجلس وارد است اما برخی از این انتقادات در راستای تخریب مجلس است و قابل قبول نیست.