فام‌نیوز- نماینده مردم بوشهر در انتقاد از عملکرد دولت در حوزه‌های معشیتی واقتصادی مردم خطاب به رئیس جمهور گفت: آقای روحانی جسارت و شهامت از مدیران شما گرفته شده است.

به گزارش ایسنا، حجت الاسلام عبدالحمید خدری در مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی در جلسه علنی امروز مجلس گفـت:‌ امروز در شرایطی که تمام دشمنان قسم خورده نظام دندان تیز کرده اند تا به هر نحوی اقتدار ملت را مخدوش کنند بر خود لازم‌ می‌دانم که تذکر خود را به تیم اقتصادی دولت که با سردرگمی موجب رنجش ملت می‌شود از این تریبون مقدس اعلام  کنم. رئیس جمهور باید بداند که تعلل در اصلاح ساختار اقتصادی کشور جز پیچیدگی اوضاع و احوال موجود موضوعی دیگری در پی نخواهد داشت.

وی افزود: آقای روحانی متاسفانه جسارت، شهامت و قدرت ریسک پذیری از مدیران شما گرفته شده است. بسیاری از مدیران شما در استان‌ها به بهانه مانع تراشی دستگاه های نظارتی مانند دیوان محاسبات و سازمان بازرسی کل کشور از حل مشکلات ابتدایی مردم کوتاهی می‌کنند.

خدری در تذکری به وزیر نیرو تاکید کرد: علی رغم پیگری‌های مستمر اینجانب مبنی بر وضعیت بحرانی آب بوشهر که به حضور شهرداران حوزه انتخابیه و به صورت میدانی در شش ماه  گذشته هشدار داده بودم متاسفانه گویا گوش شنوایی وجود ندارد. مجددا با توجه به وضعیت نامناسب موجود تسریع در حل این معضل را متذکر می شوم.

نماینده مردم بوشهر در تذکری دیگر بیان کرد: این تذکر را متوجه مسئولین سیاسی کشور و همه اعضا و گروه‌ها دانسته و از آنها می خواهم با تاسی به منویات مقام معظم رهبری با پرهیز از سلایق شخصی و گرایشات سیاسی فقط در راستای منافع ملی و صیانت از دستاوردهای نظام در صحنه باشند و آنچه امروز باید اولویت تصمیمات و اقدامات مسئولین باشد توجه به معیشت و اقتصاد است.