فام نیوز – علیرضا رحیمی، نماینده مردم تهران و عضو فراکسیون امید مجلس نسبت به برخی اظهار نظرهای اخیر که از سوی بعضی از افراد منتسب به دولت یا گروههای اصلاح طلب، مطرح شده واکنش نشان داد.

این نماینده اصلاح طلب مردم تهران گفت: بنده معتقدم در انتخابات سال ۹۶ منهای اصلاح طلبان هیچ کس نتیجه نمی‌گیرد. جریان اصلاحات در هفتم اسفند ۹۴ به همه نشان داد که از چه وزن بالایی برخوردار است. حال اگر کسی به این موضوع روشن اعتقاد نداشته باشد باید گفت در یک خلاء بزرگ قدم برمی دارد.

رحیمی با بیان اینکه نکته‌ مهم برای اصلاح‎طلبان این است که همچنان‌‌ همان وحدت و انسجام انتخابات سال ۹۲ و ۹۴ را حفظ کنند گفت: اصلاح طلبان باید این وحدت مثال زدنی سیاسی و تشکیلاتی را تقویت کنند و هر حرکتی از سمت هر فرد یا گروهی که به تضعیف این انسجام منجر شود نامطلوب و مورد طرد مردم قرار خواهد گرفت.

او درباره سخنان اخیر محمدرضا عارف که تصور موفقیت دولت بدون اصلاح طلبان را توهم خوانده بود نیز گفت: امروز  رییس جمهور، رییس جمهور همه مردم ایران است. مروت و جوانمردی به علاوه حرفه‌ای‌گری سیاسی حکم می‌کند که آقای رییس جمهور و اطرافیان ایشان نقش همه اشخاص و وزن همه گروه‌ها را به اندازه واقعی خود در نظر بگیرند. در این بین جالب نیست که بعضی افراد با توهم، نقش عده‌ای را خیلی بزرگ و نقش بسیاری از افراد تاثیرگذار را خیلی کوچک جلوه دهند.

 

منبع: رویداد ۲۴