فام‌نیوز- رئیس فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی از زحمات وزارت بهداشت و کادر درمانی کشور  در مقابله با ویروس کرونا و درمان بیماران قدردانی کرد.

محمدرضا عارف طی تماس تلفنی با دکتر سعید نمکی وزیر بهداشت با اشاره به ورود ویروس کرونا به کشور و تلاش مجدانه پزشکان، پرستان و کادر درمانی کشور برای درمان بیماران مبتلا به ویروس کرونا، گفت: وظیفه خود دانستم از جنابعالی و همکارانتان که این روزها در حال جهاد بزرگی هستید قدردانی کنم. مطمئنا مردم عزیز کشورمان نیز قدردان زحمات جامعه پزشکی و درمانی کشور هستند.

وی با یادآوری دوران دفاع مقدس و نقش ممتاز پزشکان و پرستاران در آن دوران، تصریح کرد: نقشی که همکاران شما در درمان بیماران مبتلا به ویروس کرونا و پیشگیری از این ویروس ایفا می کنند یادآور نقش آفرینی آنان در دوران دفاع مقدس است.

رئیس فراکسیون امید همچنین با اشاره به تشکیل کارگروه مقابله با کرونا در فراکسیون متبوع خود، تاکید کرد که خود و نمایندگان مجلس با تمام توان در خدمت وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی برای کمک و خدمت رسانی به جامعه پزشکی و درمانی کشور هستند.

وزیر بهداشت نیز در این گفت‌وگو از حمایت‌های عارف و دیگر نمایندگان مجلس قدردانی کرد و گفت: محبت‌های جنابعالی و دوستان شما باعث دلگرمی من و همکارانم در وزارت بهداشت است.