فام‌نیوز- نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی از جوانان و زنانی که اطلاعات خوبی در حوزه شهری دارند دعوت کرد تا در انتخابات شورایاری ها حضور پیدا کنند. 
به گزارش شهرنوشت، پروانه مافی در بازدید از ستاد اجرایی هیئت مرکزی انتخابات شورایاری ها در گفت و گو با خبرنگار شهرنوشت گفت: بند ۱۶ وظایف شوراها به این مبحث اشاره دارد که شورا می تواند در سطح محلات از افرادی که در انتخابات شورایاری برگزیده می شوند استفاده کند البته منوط به اینکه وزارت کشور بر انتخابات شورایاری ها نظارت داشته باشد. خوشبختانه این تفاهم حاصل شد و وزارت کشور نظارت بر شورایاری ها را پذیرفت.
وی افزود: این انتخابات که از محلات شروع می شود، می تواند به حل مشکلات نهفته درون محلات و در نهایت شهرها کمک کند. اهالی خبره بهترین کسانی هستند که می توانند به حل مشکلات محله بپردازند و همین طور می توانند بازوهای قوی برای شوراهای شهر باشند؛ در حقیقت این افراد می توانند به عوامل اجرایی و مشاوران اعضای شورای شهر ایفای نقش کنند.
نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی با دعوت از زنان و جوانان برای ثبت نام در پنجمین دوره انتخابات شورایاری ها گفت: تقاضا می کنم جوانان و زنانی که در شناخت محله ها موثر هستند و اطلاعات خوبی دارند در این انتخابات شرکت کنند و آمار حضور خود را بالا ببرند و اعضای شورای شهر را یاری کنند.