فام نیوز – فاطمه سعیدی، نماینده مردم تهران و عضو هیات رئیسه فراکسیون امید مجلس، همزمان با آغاز سال تحصیلی به دیدار دانش‌آموزان آسیب دیده در حادثه اتوبوس دانش آموزان هرمزگانی و همچنین خانواده جان باختگان این سانحه رفت.

این عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس، در گفتگو با پایگاه اطلاع رسانی فراکسیون امید (فام) با اشاره به سفر خود به استان هرمزگان برای دیدار و ابراز همدردی با دانش اموزان مصدوم و خانواده های مرحومین حادثه واژگونی اتوبوس دانش اموزان هرمزگان گفت: روز گذشته با خانواده مصدومین در شهرستان رودان استان هرمزگان دیدار داشته ام که خوشبختانه وضعیت روحی و جسمی این مصدومین رو به بهبود است.

وی با اشاره به حمایتهای مدیرکل آموزش و پرورش استان هرمزگان گفت: خوشبختانه حمایتهای مالی و روحی و عاطفی خوبی از طرف آموزش و پرورش استان از این خانواده ها انجام شده است و مشاوره هایی که برای این دانش آموزان در نظر گرفته است قابل تقدیر بود و این رسیدگی ها و حمایتها توانسته بود مقداری غم آنها را کاهش دهد.

سعیدی با اشاره به ادامه سفر خود به استان هرمزگان گفت: امروز نیز در شهرستان میناب با دو خانواده دانش آموزانی که در این حادثه جان خود را از دست داده اند دیدار داشته ام و خانواده شیوا مبینی ضمن نجابت و تمام صبوری که داشته اند تاکید داشته اند که باید فکری به حال مدارس در حال تخریب شهرستان میناب شود.

وی ادامه داد: متاسفانه وضعیت مدارس شهرستان میناب خوب نیست و به نوعی در وضعیت بحرانی به سر می برند که اگر این مدارس ترمیم و بهسازی نشوند قطعاً در آینده شاهد بروز حوادثی برای دانش آموزان در این مدارس خواهیم بود.

این عضو هیئت رییسه فراکسیون امید تاکید کرد: بنده بحث وضعیت بحرانی مدارس میناب را به وزیر آموزش و پرورش و رئیس جمهور گزارش خواهم کرد و تمام تلاش خود را برای بهسازی و نوسازی این مدارس انجام خواهم داد.

سعیدی در پایان گفت: گزارش سفر خود به استان هرمزگان و دیدار با خانواده ها و مصدومین حادثه اتوبوس دانش اموزان هرمزگانی را تقدیم رئیس مجلس، کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس و همچنین وزیر آموزش و پرورش خواهم کرد.