فام‌نیوز- پروانه سلحشوری، نماینده مردم تهران در مجلس، با اشاره به مشکل پیش‌آمده در لردگان گفت: مسئولان مربوطه به جای اظهارنظرات نسنجیده و عجولانه که سراسر درد است، برای درمان این مشکل ورود کنند. برای التیام این درد باید کمیته حقیقت‌یابی تشکیل شود.

پروانه سلحشوری، نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی، در گفت‌وگو با اعتمادآنلاین، با اشاره به مشکل پیش‌آمده برای مردم لردگان و موضع‌گیری برخی مسئولان در این باره که منجر به نارضایتی در افکار عمومی شده است، گفت: به نظر من باید در ابتدا از هرگونه اقدام و اظهارنظر شتابزده‌ای خودداری می‌شد. مردم این منطقه به یکباره با مشکل غیرقابل تصوری مواجه شدند و هرگز به ذهن‌شان هم نمی‌رسید چنین اتفاقی برایشان افتاده باشد.

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: متاسفانه برخی مسئولان به جای اینکه با مردم این روستا همدردی کنند و دردشان را التیام ببخشند، با اظهارنظرات نسنجیده منجر به بروز خشم اجتماعی شدند؛ یعنی این سخنان روی زخم آنها نمک پاشید.

عضو مجمع نمایندگان استان تهران توضیح داد: با خشم و عصبانیت مشکلی حل نمی‌شود، بلکه موضوع امنیتی‌تر می‌شود. بنابراین مردم باید خویشتن‌دار باشند و مسئولان هم باید با فکر و تامل بیشتری با این اتفاق برخورد کنند.

سلحشوری برای روشن شدن زوایای تاریک این واقعه پیشنهاد داد: یک کمیته حقیقت‌یاب باید از هم‌اکنون به موضوع ورود پیدا کند و مساله را پیگیری کند تا مشخص شود اساس این اتفاق چه بوده است.

عضو فراکسیون امید مجلس ابراز امیدواری کرد که مسئولان مربوطه به جای اظهارنظرات عجولانه و نسنجیده که سراسر درد است، به موضوع به طور جدی وارد شوند و مشکل ایجادشده را حل و درمان کنند.