فام نیوز- نماینده مردم شیراز در مجلس با انتقاد از عملکرد صداوسیما گفت: متاسفانه در کشور ما همه‌چیز به‌صورت ملوک‌الطوایفی اداره می‌شود و هر سازمان ساز خود را می‌زند و جزیره‌ای کار می‌کند.
مسعود رضایی در گفت‌وگو با خبرنگار «فام‌نیوز»، با اشاره به حواشی ایجاد شده درخصوص پخش یک سریال تلویزیونی درباره نفوذ در بخش‌های مختلف دولت، ازجمله نمایش تصویر فردی ضعیف و قانون‌گریز از وزیر امور خارجه و همچنین حواشی روزهای گذشته درخصوص انتشار تصاویر نحوه فروش و انتقال نفت در یکی دیگر از برنامه‌های تلویزیونی، گفت: متاسفانه در کشور ما همه‌چیز به‌صورت ملوک‌الطوایفی اداره می‌شود و هر سازمان ساز خود را می‌زند و جزیره‌ای کار می‌کند.
وی افزود: در این راستا، صداوسیما نیز وقتی دولت هزار کار خوب و مثبت انجام دهد، به آن بی‌توجهی می‌کند و نه‌تنها اقدام به پوشش آن نمی‌کند، بلکه اگر سهواً، اشتباه لفظی یا عملیاتی از نمایندگان مجلس یا یکی از کارگزاران و مسئولان دولتی سر زد، موضوع را در بوق و کرنا کرده و تمام تمرکز خود را به آن معطوف می‌کند.
نماینده اصلاح‌طلب مردم شیراز در مجلس همچنین خاطرنشان کرد: بر این اساس اگر بخواهیم علیه اجماع جهانی که مدتی است توسط دشمنان ایجاد شده، گام برداشته و در راستای مقابله با این اجماع جهانی کار کنیم، همه باید دست به دست هم بدهیم و توجه داشته باشیم که همگی مسافران یک کشتی هستیم.
این عضو فراکسیون امید مجلس دهم در ادامه با تاکید بر لزوم حفظ انسجام و اتحاد داخلی گفت:‌ همچنین باید توجه داشته باشیم که اگر رویکردی غیر از این اتحاد پیش بگیریم، همگی بازنده خواهیم بود و ضرر می‌کنیم.
او در ادامه گفت: صداوسیما باید روش خود را اصلاح کند و به‌جای آن‌که وزرا، نمایندگان مجلس و مسئولان رسمی مملکت را مورد هجمه قرار دهد، از آن‌ها در این شرایط سخت اقتصادی و سیاسی حمایت کند تا همه بتوانیم دست در دست یکدیگر از این مخصمصه و گردنه سخت رهایی پیدا کنیم.
رضایی در پایان یادآور شد: فراموش نکنیم که در غیر این صورت، صداوسیما و دیگر ارگان‌ها باید متوجه عواقب اقدامات خود باشند و بدانند اگر لطمه‌ای به کشور وارد شود، این ضربه‌ای به خود صداوسیما و تمامی ملت خواهد بود.