فام‌نیوز- یک عضو فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه همبستگی و غم ملی که با شهادت سردار سلیمانی در کشور ایجاد شده است کم نظیر است، گفت: برخی گروه‌ها می‌خواهند موج شهادت سردار سلیمانی را به نفع خودشان مصادره کنند.
علیرضا رحیمی در گفت‌وگو با «فام‌نیوز» با اشاره به شهادت سردار سلیمانی، گفت: حتی قبل از شهادت سردار سلیمانی انسجام و همبستگی ملی یک ضرورت برای کشور بود، با شهادت ایشان یک فضای مؤثری را در امنیت و انسجام ملی شاهد هستیم، این همبستگی و غم ملی که با شهادت سردار سلیمانی ایجاد شد در کشور کم نظیر است و باید قدردان این انسجام و همبستگی ملی باشیم .
این عضو فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: شاید یکی از برکات شخصیت سردار سلیمانی انسجامی است که با شخصیتش شکل گرفته است، برخی از افراطیون و گروه‌های کج‌اندیش تلاش می‌کنند موج شهادت سردار سلیمانی را به نوعی تصرف و به نفع خودشان مصادره کنند.
وی ادامه داد: در واقع عده‌ای می‌خواهند شهادت ایشان را به خط تفرقه تبدیل کنند که این خلاف منافع ملی است، اینکه موضوعاتی چونFATF و مسائل مربوط به دیپلماسی کشور و دستاوردهای دولت، آقای ظریف و مسائلی که مجموعا مربوط به حضور نظام در عرصه بین‌المللی بویژه در شرایط تحریم بوده است را بخواهند ربط دهند و به نوعی در این فضا موج سواری کنند درست نیست.
این نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: اینکه عده ای بخواهند در آستانه انتخابات از این فضا بهره‌برداری جناحی و خطی کنند نشان‌دهنده محدود بودن فکر و خط انحرافی است که در یک گروه کوچک افراطی وجود دارد .
وی اضافه کرد: قاطبه ملت علاوه بر اینکه الان داغدار و قدردان شخصیت سردار سلیمانی هستند قطعا قدر این انسجام را نیز می‌دانند ما امیداوریم همانطور که رهبری توصیه کردند همه گروه‌ها و آحاد ملت برای حفظ وحدت و انسجام ملی تلاش کنند.
رحیمی خاطر نشان کرد: ما باید خط انسجام ملی را ادامه دهیم و اتفاقاتی همانند شهادت سردار سلیمانی که نقطه عطفی برای همبستگی ملی و پرهیز از بداخلاقی های سیاسی است را تبدیل به نقطه اختلاف و نفاق نکنیم.