سخنگوی فراکسیون امید مجلس با اشاره به نهایی شدن طرح فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی برای تخصیص منابع به مناطق سیل زده گفت: این طرح آماده ارائه به صحن مجلس شورای اسلامی است.
فاطمه سعیدی در گفت وگو با “فام نیوز” با اشاره به جلسه صبح امروز(یکشنبه) مجمع عمومی فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی گفت: در جلسه صبح امروز، طرح دوفوریتی فراکسیون امید در مورد تخصیص منابع به مناطق سیل‌زده و چگونگی نظارت بر دستگاه‌های اجرایی مورد بررسی قرار گرفت.
سخنگوی فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: این طرح برای بررسی در صحن مجلس شورای اسلامی نهایی و آماده ارائه به صحن مجلس شورای اسلامی است.
بنا بر گزارش فام نیوز، محمدرضا عارف رئیس فراکسیون امید در توضیحاتی در مورد این طرح در صفحه اینستاگرام خود نوشت:
«فراکسیون امید طرحی دو فوریتی را با موضوع تخصیص منابع به مناطق سیل زده و چگونگی نظارت بر دستگاه های اجرایی تهیه و به مجلس ارائه می‌کند.
بعدازظهر روز شنبه به همراه برخی نمایندگان فراکسیون امید جلسه فوق‌العاده برای بررسی راهکارهای تأمین منابع برای مناطق سیل‌زده و با حضور نمایندگانی از سازمان برنامه بودجه و مرکز پژوهش‌ها داشتیم.
مقرر شد فراکسیون امید طرح دو فوریتی را برای مدیریت بحران، تخصیص بودجه و نظارت بر عملکرد دستگاه‌های اجرایی در جلسه مجمع عمومی امروز مطرح و بعد در همان روز به مجلس تقدیم کند تا در صورت تصویب نمایندگان مجلس نقش موثرتری در بحران سیل و حوادث دیگر داشته باشد.
باید در مواقع بحرانی به جای متهم‌کردن یکدیگر با همدلی و وفاق و با همراهی مردم نوع‌دوست بر مشکلات فائق آییم.»