فام‌نیوز- یک نماینده مجلس در خصوص تاثیر تصویب cft در اقتصاد، گفت: تصویب این لایحه بر اقتصاد مثبت است و حتما قیمت دلار را کاهش می‌دهد و بورس را رونق می‌دهد و با افزایش شاخص بورس مواجه خواهیم شد.

قسیم عثمانی نماینده بوکان در خصوص پیام تصویب لایحه cft  به اعتمادآنلاین گفت: تصویب این لایحه جلوی بسیاری از بهانه جویی‌های نظام استکباری را می‌گیرد و می‌تواند یک عامل بازدارنده باشد که در مجامع بین‌المللی آنها نتوانند برخلاف منافع ملی ما مصوبات دیگری داشته باشند.
 
او ادامه داد: ما ثابت کردیم که کشور ما در مقابل تروریست است و هرگز حامی تروریست نبودیم و آماده تصویب هر قانون و هر الزامی هستیم.
 
این نماینده مجلس در خصوص تصویب این قانون در روابط بین‌المللی کشور، تاکید کرد: اولا این لایحه روابط دوستان ما را در دنیا با ما تسهیل و روان می‌کند و دیگر  دشمنان ملت ایران دیگر نمی‌توانند این موضوع را ابزار و بهانه‌ای قرار بدهند برای فشار بیشتر بر مردم.
 
عثمانی همچنین در خصوص تاثیر تصویب cft در اقتصاد، گفت: تصویب این لایحه بر اقتصاد مثبت است و حتما قیمت دلار را کاهش و بورس را رونق می دهد و با افزایش شاخص بورس مواجه خواهیم شد. تصویب لایحه cft امنیت روانی به جامعه می‌دهد که اثر اقتصادی آن می‌تواند کاهش فشار بر مردم باشد.