یک عضو فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه درانتخابات مجلس یازدهم، مردم به عملکردها رای می دهند، گفت: در مجموع عملکرد فراکسیون امید در طول سه سال گذشته را قابل قبول می دانم.
بهروز بنیادی در گفت‌وگو با «فام نیوز» در پاسخ به این سوال که برخی معتقدند درانتخابات مجلس یازدهم اقبال به سمت اصلاح طلبان کمتر خواهد بود گفت: اینگونه تحلیل ها را قبول نداریم چرا که معتقدم ما دچار تغییر نسل شده ایم و نسل جوانان ما که نسل بعد از انقلاب هستند بیشتر به عملکرد رای می دهند.
این عضو فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: شاید اصلاح طلبان و اصولگریان در بعضی از مسائل مدیریتی داخلی دچار اختلاف سلیقه باشند اما در مسائل کلان نظام همه با هم هستند و اینکه بگویم مردم به گروه و دسته بدون در نظر گرفتن عملکرد رای می دهند تحلیل دقیقی نیست چراکه مردم براساس عملکردها رای می دهند و البته نسل بعد از انقلاب نیز نسلی نیست که سیاسی باشد و سیاسی عمل کند بلکه عملکرد را ملاک عمل قرار می دهد و تصمیم می گیرد.
وی بیان کرد: فراکسیون امید در دل مجلس قرار دارد، مجلس نیز در دل حاکمیت قرار می گیرد و جدای از حاکمیت نیست. برآیندی که برای حاکمیت است برای فراکسیون امید و مجلس نیز رقم خواهد خورد و اگر نارضایتی باشد از همه گروهها در مجلس و در کلان نسبت به همه قوا درداخل کشور است.
بنیادی بیان کرد: اینکه بخواهیم تمام ضعف ها در مجلس را به فراکسیون امید ربط بدهیم درست نیست و البته با مجموعه شرایط باید بگویم فراکسیون امید و مجلس عملکرد قابل قبولی داشته اند و هرکدام از نمایندگان نیز به سهم خودشان تلاش های داشتند، قطعا مردم در حوزه های انتخبابیه و سطوح پایین تر قضاوت خواهند کرد و در انتخابات آینده به عملکردها رای می دهند.
وی گفت: باید در آینده از این مسئله که این فرد عضو کدام طیف فکری و سیاسی است عبور کنیم و به سمت نگاه عملکردی و شفافیت و در کنار مردم بودن برویم.
وی خاطر نشان کرد: شعار برای مردم دیگر اهمیتی ندارد و آنچه که برای مردم اهمیت دارد عملکرد است که فکر کنم عملکرد فراکسیون امید در طول سه سال گذشته قابل قبول بوده است. البته شاید ضعف ها و کاستی هایی بوده اما در مجموع این عملکرد رضایت بخش است.