فام‌نیوز- یک عضو فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه فراکسیون امید به اندازه توان و قدرتش در مجلس دهم موفق عمل کرد، گفت: اصلاح طلبان باید با استراتژی درست وارد عرصه انتخابات شوند.
محمد فیضی در گفت‌وگو با «فام نیوز» با اشاره به ثبت نام داوطلبین یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی و پیش‌بینی از موفقیت اصلاح‌طلبان در انتخابات آینده، گفت: در تهران موفقیت لیست اصلاح‌طلبان بستگی به اهداف، استراتژی و شعارهایی که تعیین می‌کنند دارد، مردم برای حضور در پای صندوق‌های رای در تهران و سراسر کشور نیاز به شور و شوقی دارند که اصلاح‌طلبان باید در این زمینه با استراتژی درست وارد شوند.
این عضو فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: در شهرستان‌ها نیز موفقیت اصلاح‌طلبان بستگی به خود فرد، سابقه و میزان محبوبیت و مقبولیتش و البته برنامه‌ها و شعارهایی دارد که تعیین می‌کنند.
نماینده مردم اردبیل در مجلس شورای اسلامی با اشاره به عملکرد اصلاح طلبان و فراکسیون امید در مجلس دهم گفت: فراکسیون امید به اندازه توان، قدرت و تعداد اعضایی که داشت توانست در مجلس دهم موفق عمل کند؛ قطعا هر کدام از اعضا این فراکسیون کارنامه قابل قبولی برای ارائه به مردم دارند، شاید برخی انتقادات به عملکرد فراکسیون وارد باشد اما بیان این انتقادات نباید با هدف تخریب آن هم در آستانه انتخابات باشد.
فیضی بیان کرد: در مجلس آینده تعداد اصلاح‌طلبان و اصولگرایان به یک میزان خواهد بود و پیش‌بینی می‌شود هر دو طیف حضور متعادلی خواهند داشت.