فام‌نیوز- سخنگوی فراکسیون امید با اشاره به جلسه کمیته دانشجویی فراکسیون امید با حضور معاونین پارلمانی وزارتخانه‌های علوم و بهداشت گفت: در این جلسه به دو وزارتخانه فرصت داده شد که ظرف دو هفته شیوه‌نامه انضباطی دانشجویی را اصلاح کنند.
فاطمه سعیدی در گفت‌وگو با «فام‌نیوز» با اشاره به جلسه صبح امروز هیات رئیسه فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی گفت: در جلسه امروز که به ریاست دکتر عارف تشکیل شد، حجت الاسلام مازنی رئیس کمیته اجتماعی فراکسیون و آقای افشین معاون زیربنایی مرکز پژوهش‌های مجلس و کارشناسان مربوطه حضور داشتند .
سخنگوی فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: در این جلسه گزارش مرکز پژوهش‌ها در رابطه با رونق تولید و مقابله با تحریم ها در یازده بخش صنعت، صنایع معدنی، صنایع پایین دستی پتروشیمی، فناوری اطلاعات ICT، بخش نفت و گاز، کشاورزی، برق، مسکن و صنایع دستی، توسعه حوزه روستایی و عشایری و هنر برگزار شد و چالش‌ها و راهکارهای رونق تولید در سال ۹۸ ارائه شد و به سوالات نمایندگان در این زمینه پاسخ داده شد.
وی همچنین با اشاره به برگزاری‌ جلسه کمیته دانشجویی فراکسیون امید که پیش از ظهر امروز برگزار شد گفت: در این جلسه معاونین پارلمانی وزارتخانه‌های علوم و بهداشت و خانم سادات لاری، معاون دانشجویی وزارت بهداشت و مسئولان دیگری از این دو وزارتخانه حضور داشتند که در رابطه با شیوه نامه انضباطی دانشجویی که تنظیم شده بود بحث و بررسی‌هایی انجام شد.
سعیدی ادامه داد: در این جلسه تاکید شد که اصلاحاتی از طرف دو ‌وزارتخانه علوم و بهداشت در این شیوه نامه اعمال شود و با تفاهم دو وزارتخانه و امضای وزرا برای اجرا در سطح دانشگاه‌ها ابلاغ شود.
وی خاطر نشان کرد: دو وزارتخانه علوم‌و بهداشت دو هفته فرصت دارند که این شیوه‌نامه را اصلاح و برای امضای تفاهم‌نامه آماده کنند.