یک عضو فراکسیون امید با بیان اینکه مجلس باید به جایگاه اصلی خودش برگردد، گفت: نیروهای اصلاح طلب می توانند با حضور در مجلس آینده به تقویت این جایگاه کمک کنند.
علی ابراهیمی در گفت وگو با «فام نیوز»در پیش بینی خود از حضور اصلاح طلبان در مجلس آینده ،گفت: تعداد افرادی که گرایش اصلاح طلبی دارند در مجلس آینده کاهش پیدا می کند ،گروه‌های سعی کردند روندی که بر کشور گذشت و شرایطی که حاکم شد را به حمایت اصلاح طلبان از این روند ربط دهند.
این عضو فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: با عدم ثبت نام برخی از چهره های شاخص اصلاح طلبی و بویژه آقای عارف ممکن است برخی از اصلاح طلبان با میل و‌ رغبت در انتخابات حضور پیدا نکنند.
وی بیان کرد: مردم نباید جوی را که عده ای علیه اصلاح طلبان راه انداخته اند را مورد توجه قرار ندهند ‌‌در انتخاب هایشان تحت تاثیر برخی تخریب ها نباشند ،در انتخابات شرکت کنند و به افرادی رای دهند که شایستگی لازم را دارند.
نماینده شازند در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: درست است مجمع تشخیص مصلحت نظام در برخی جاها ورودهای داشته است و اخیرا شورای هماهنگی قوا تصمیم گیری داشته است و دست مجلس را در برخی مواقع بسته اند اما نباید ماهیت مجلس فراموش شود ،مجلس باید به جایگاه اصلی خودش برگردد و این در سایه پیگیری های نماینده های جدی در مجلس اتفاق می افتد که نیروهای اصلاح طلب می توانند با حضور در مجلس آینده به تقویت این جایگاه کمک کنند.