فام نیوز – غلامرضا تاجگردون، نماینده گچساران و باشت و عضو فراکسیون امید مجلس،در جشن میلاد حضرت رسول(ص) و امام جعفر صادق(ع) که در تالار شرکت نفت و گاز گچساران که با حضور مسئولان و مردم برگزار شد، با طرح این سوال که چراعده ای بخاطر انتخابات می خواهند مردم را از نظام ناامیدکنند؟ گفت: سال آینده انتخابات ریاست جمهوری است و مردم خود تشخیص می‌دهند که به چه کسی رأی دهند اما چرا عده‌ای مردم را می‌خواهند ناامید کنند؟

تاجگردون افزود: چرا عده‌ای همه مملکت را دزد می‌کنند؟ وقتی جوانان می‌بینند که به همه مسئولان تهمت دزدی می‌زنند، دیگر انگیزه‌ای برای رای دادن پیدا نمی‌کنند. معنا ندارد برای یک انتخابات همه را دزد کرد، نباید فرهنگ «هر کس برای خودش بخورد و ببرد» نهادینه شود.

tajgardooon

رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی با اشاره به انتخابات شورای شهر و روستاها هم تصریح کرد: انتخابات شورای شهر و روستا‌ها در پیش است و کسی حق ندارد ساز قومیت و طایفه‌گرایی را بنا بگذارد. مردم نیز آینده خود و فرزندانشان را در اختیار هر فردی نگذارند و کسانی کاندیدا شوند که توانایی خدمت کردن را دارند و روزمه آن‌ها نیز شایستگی آنان را تأئید کند.

نماینده گچساران و باشت با تذکر به فرمانداران و بخشداران حوزه انتخابیه خود، یادآورشد: به فرمانداران حوزه انتخابیه‌ام به عنوان نماینده عالی دولت در شهرستان می‌گویم، هیچ مسئول اداره‌ای حق ندارد با این تفکر که به تاجگردون رای داده‌ام و اقوامم نیز رای داده‌اند، دیگر من را برکنار نخواهند کرد، دیگر وظایف خود را انجام ندهد. این خیال باطل بوده و مدیری که اینگونه فکر می‌کند بداند اگر ۱۰۰ هزار رأی هم داشته باشد، برکنار خواهد شد.

او تاکید کرد: هر مسئولی که احساس می‌کند، نمی‌تواند کاری بکند، کنار برود و از شماها می‌خواهم تنبلی و سستی را کنار گذاشته و شادابی و امید را در بین مردم زنده کنید.

 

منبع: ایلنا