فام‌نیوز- نماینده مردم سمنان در مجلس گفت: افزایش ۱۵ تا ۲۰ درصدی با توجه به تورم بالای ۴۰ درصد فشار مضاعفی را بر کارگران و بازنشستگان وارد می کند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، احمد همتی در نشست علنی امروز (سه شنبه، ۱۶ اردیبهشت ماه) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات برای مردم و تبریک هفته معلم و کارگر، گفت: تذکر بنده درباره حقوق ها و دریافتی ها است که مردم به شدت نگران و ناراضی هستند.
وی ادامه داد: در غیاب مجلس امسال از مسیری این حقوق ها مصوب شد که نه طبق قانون است و نه مطابق با تورم افسارگسیخته ای است که الان وجود دارد. این حقوق ها واقعی نیستند و زیر خط فقر است.
نماینده مردم سمنان و مهدی شهر در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: افزایش ۱۵ تا ۲۰ درصدی حقوق ها علیرغم تورم بالای ۴۰ درصد می تواند فشار مضاعفی را بر مردم به خصوص کارکنان دولت، کارگران و بازنشستگان وارد کند امیدواریم این مسائل به نحوی اصلاح شود.
همتی ادامه داد: از هیات رئیسه خواستاریم گزارش تحقیق و تفحص از ستاد قاچاق کالا و ارز را ارائه دهند.
این نماینده مردم در مجلس دهم تاکید کرد: تجهیز بیمارستان سوانح سوختگی و بیمارستان مهدی شهر را از وزیر بهداشت خواستارم همچنین انتقال زندان از مرکز شهر سمنان به منطقه جدید خواسته مردم است چرا که این زندان الان در منطقه کاروانسرا وجود دارد.