یک عضو فراکسیون امید مجلس گفت: هیات رئیسه مجلس باید شکایتی را از افرادی که پیامک‌های تهدیدآمیز به نمایندگان ارسال کرده‌اند را تنظیم و به قوه‌قضاییه ارسال کند.

حیدرعلی عابدی با اشاره به ارسال پیامک‌های تهدیدآمیز و ‌همراه با توهین به نمایندگان قبل و بعد از تصویب CFT به «فام‌نیوز»، گفت: این افراد فکر می‌کنند که با مصوبه مجلس کار حل شده است در صورتی‌که از نظر منطقی باید مجلس تصویب کند و بعد از آن مصوبه به شورا می‌رود، اگر شورا ایراد گرفت آنرا برمی‌گرداند و مجددا مجلس در مورد آن نظر می‌دهد و به مجمع می‌رود.

این عضو فراکسیون امید مجلس اظهار داشت: این افراد که این پیامک‌ها را ارسال می‌کنند فکر می‌کنند کار تمام شده است، در صورتی‌که اینگونه نیست، کسی که هنوز فرایند تصویب قانون در کشور را نمی‌داند نباید به خودش اجازه دهد که به نمایندگان خط فکری بدهد؛ این یک توهم است که آنها فکر می‌کنند بیش‌تر از نمایندگان میدانند و دلسوز مملکت و کشور هستند.

عابدی بیان کرد: بیش‌ترین پیامک‌هایی که برای ما ارسال می‌شود با شماره‌های ۹۱۵ و ۹۱۳ است و به همین دلیل است که می‌گوییم منشا این پیامک‌ها از مشهد و اصفهان است.

وی خاطر نشان کرد: هیات رئیسه مجلس باید در این زمینه شکایتی را برای ارسال به قوه‌قضاییه تنظیم کند و کسانی که در پیامک‌هایشان توهین و تهدید کردند با آنها برخورد قانونی شود تا بقیه نیز یاد بگیرند که وقتی می‌خواهند با نماینده‌ای که رای تعداد کثیری را کسب کرده صحبت کنند، با احترام حرف بزنند.