سخنگوی هیات رئیسه فراکسیون امید مجلس با اشاره به حضور وزیر تعاون در جلسه امروز هیات رئیسه این فراکسیون، از وعده وی برای بکارگیری بیشتر زنان و جوانان در این وزارتخانه خبر داد.
فاطمه سعیدی در گفت و گو با فام نیوز با اشاره به جلسه امروز هیات رئیسه فراکسیون امید مجلس، گفت: در جلسه امروز هیات رئیسه فراکسیون امید که با حضورآقای شریعتمداری، وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و هیات رئیسه کمیته اجتماعی فراکسیون برگزار شد، آقای بادامچی رئیس این کمیته گزارشی از نیازها و کمبودهای وزارت تعاون به نمایندگان ارائه کرد.
وی با اشاره به مسائل مطرح شده از طرف نمایندگان در این جلسه، اظهارداشت: نمایندگان حاضر در جلسه، اقدامات وزیر در حوزه جوان گرایی و شفاف سازی در مسائل اقتصادی این وزارتخانه را خوب عنوان کردند و خواهان ادامه این اقدامات شدند، البته در مورد حضور بیشتر زنان در پست های مدیریتی این وزارتخانه نیز تاکید کردند.
وی با اشاره به سخنان وزیر تعاون در این جلسه گفت: آقای شریعتمداری گزارشی از وضعیت این وزارتخانه در حوزه اشتغال جوانان و زنان و همچنین افراد تحصیلکرده ارائه کرد و بر این مسئله تاکید کرد که تلاشش را برای به کارگیری زنان و جوانان و همچنین شفاف سازی در این حوزه در آینده با جدیت ادامه می دهد.