نماینده مردم تهران در مجلس گفت: مشکلات وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات و صداوسیما درباره پهنای باند اینترنت باید به نفع مردم حل شود، چرا که سرعت اینترنت در روزهای اخیر کاهش چشمگیری داشت.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، مصطفی کواکبیان در نشست علنی امروز (سه شنبه، ۲ اردیبهشت ‌ماه) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی گفت: در هفته گذشته طرح دوفوریتی در صحن علنی مطرح و تصویب شد که باید در دستور کار هفته جاری مجلس قرار می گرفت، اما امروز این طرح مورد بررسی قرار نگرفت. ممکن است در دستور کار فردا باشد، از هیات رئیسه می خواهم به این موضوع رسیدگی کند.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه اگر چه صداوسیما با ساخت سریالی نماینده مجلس را انسان مفلوکی نشان می دهد که توانایی برخورد با راننده خود را نیز ندارد، اما مشکل اصلی این مسئله نیست، افزود: مشکلات وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات و صداوسیما درباره پهنای باند اینترنت باید به نفع مردم حل شود، چرا که سرعت اینترنت در روزهای اخیر کاهش چشمگیری داشت.

وی با اشاره به اخبار منتشر شده در فضای مجازی درباره احکام صادر شده برای محمود صادقی تصریح کرد: از آقای رئیسی می خواهم به این موضوع رسیدگی کند تا برای همکارمان مشکلی ایجاد نشود.