فام‌نیوز-نماینده مردم تهران در مجلس گفت: از همه دست اندرکاران به ویژه مسئولان صداوسیما می خواهم تا در این شب های قدر از مداحانی استفاده کنند که حرف های متقن و با پایه و براساس سخنان شهیدان مطهری و بهشتی مطالبی را بیان کنند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، مصطفی کواکبیان در نشست علنی امروز (یکشنبه، ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۹) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی خطاب به رئیس جمهور و دست اندرکاران ستاد ملی مبارزه با کرونا گفت: هر چه زودتر وضعیت دانشگاه ها را مشخص کنید، همچنین نسبت به وضعیت دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی غیردولتی هم در این بحث کرونا که اسمی از آن آورده نمی شود هم توجه ویژه داشته باشید.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اظهارات اخیر رئیس جمهور دولت اصلاحات اظهار کرد: برخی رسانه ها به جای اینکه از سخنان دلسوزانه وی که واقعا برای تقویت نظام بود، استقبال کنند، بیشتر آن را تضعیف می کنند.

کواکبیان تاکید کرد: از همه دست اندرکاران به ویژه مسئولان صداوسیما می خواهم تا در این شب های قدر از مداحانی استفاده کنند که حرف های متقن و با پایه و براساس سخنان شهیدان مطهری و بهشتی مطالبی را بیان کنند.