فام نیوز- سخنگوی فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی با اشاره به گزارش وزیر راه از اقدامات این وزارتخانه در مناطق سیل زده گفت: طبق گفته آقای اسلامی زمین ها جهت احداث منازل مسکونی به بنیاد مسکن انقلاب اسلامی واگذار شده است .
فاطمه سعیدی در گفت وگو با “فام نیوز” با اشاره به جلسه صبح امروز فراکسیون امید با وزیر راه و شهرسازی گفت: فراکسیون امید از وزیر راه در مورد عملکردشان در استانهای سیل زده گزارش کار خواست که وزیر در جلسه امروز حضور یافت و گزارشی از اقدامات انجام شده در مناطق سیل زده به اعضا فراکسیون ارائه داد.
سخنگوی فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: در ابتدا آقایان بیرانوند از استان لرستان، ساری از استان خوزستان، اکبری از استان فارس و تربتی نژاد از استان گلستان ضمن تشکر از اقدامات وزارت راه در این مدت، درخواست ها و تقاضاهای خود برای بازسازی و بهسازی جاده ها و منازل آسیب دیده را مطرح کردند.
وی تصریح کرد: آقای وزیر نیز در این جلسه تاکید کرد که تمامی راههای ارتباطی در استانهای سیل زده به جز یک راه در استان لرستان باز است و تمامی تلاش ها برای کمک به سیل زده ها انجام شده است، زمین ها در اختیار بنیاد مسکن قرار گرفته است که کار ساخت و ساز منازل را آغاز کنند.
سعیدی خاطر نشان کرد: طبق گفته آقای اسلامی بازسازی جاده ها کماکان ادامه دارد و زیر ساختهای جاده های که از بین رفته اند در حال ترمیم است و همچنین فرودگاهها و راه آهن های آسیب دیده اند نیز در حال ترمیم و بازسازی است.